Dekoracje weselne sal

Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Zabiegi stomatologiczne
16 sierpnia, 2019
Liposukcja bez skalpela - bezoperacyjne usuwanie tkanki tłuszczowej laserem
Liposukcja
29 sierpnia, 2019
Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie ślubu nie ma miejsca, bez planowania dekoracji weselnych, które uświetnią każdą część ceremonii. Ogromny wybór dodatków, którymi można udoskonalić wystój sali, kościoła czy samochodu, będzie pomocą w przygotowaniu idealnej uroczystości. Dekoracje ślubne nie muszą być wcale wyszukane, ani drogie, by były doskonałym elementem wystroju wnętrz, robiły wrażenie oraz były dobrze wspominane przez zaproszonych gości. Najlepiej wybrać takie elementy, jakie będą pasowały parze młodej oraz uwydatnią charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Podstawowym celem dekoracji ślubnych w kościele jest wytworzenie niesamowitego nastroju. Dopasowuje się je do wnętrza budynku, by mogły dodać piękna i wyjątkowości ceremonii ślubnej, trzeba pamiętać, że nie może być ich zbyt dużo, żeby nie naruszały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła opiera się przede wszystkim na ozdabianiu drogi do ołtarza, samego ołtarza oraz naw bocznych. W tym celu najbardziej sprawdzają się kwiaty, świece oraz szarfy.

Świeczniki, latarenki, świece

Świece potrafią stworzyć unikalny klimat, zwłaszcza w półmroku dominującym w kościele. Odpowiednie rozplanowanie miejsc, pozwoli na niesamowite oświetlenie wystroju. Trzeba jednak pamiętać, aby były one poukładane z głową, żeby nie zawadzały gościom w sprawnym przemieszczaniu się i nie stanowiły zagrożenia. Dostępnych jest wiele ciekawych świeczników i latarenek, które nie tylko dodadzą klimatu wystrojowi, ale też zabezpieczą przed ściekaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, dywany

Zwykle wstęgi i szarfy wykonuje się z satyny lub tiulu. Zawiesza się je podłużnie względem ławek, by stworzyć korytarz, jakim para młoda podejdzie do ołtarza albo przy samym ołtarzu. Wstęgi mogą być nieozdobione, jednak równie dobrze można dodatkowo udekorować je kwiatami, kokardami albo innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można wyłożyć chodnikiem lub dywanem, który udoskonali wygląd przejścia i nada mu eleganckiego stylu. Zwykle takie dywany są w kolorze białym lub czerwonym.

Płatki, kwiaty, bukiety

Kwiaty i bukiety mają szerokie zastosowanie. Będą doskonałe w każdym z miejsc, które para młoda chce ozdobić. Trzeba też pamiętać, że lepiej postawić na mniejszą liczbę kwiatów żywych oraz nie używać sztucznych. Kwiaty będą odpowiednie przy ławach oraz przy ołtarzu. Co raz częściej rozsypuje się płatki kwiatów na drodze do ołtarza. Nie wolno przesadzać z ilością dodatków. Płatki i dywan jednocześnie mogą już być przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole są kwiatowymi łukami wyłożonymi kwiatowymi kompozycjami, które można umieścić nie tylko w kościele. Taka dekoracja weselna poprawi też wystrój sali lub będzie przyjemnym tłem do zdjęć weselnych. Niestety, to jedna z kosztowniejszych ozdób.

DEKORACJE ŚLUBNE NA SAMOCHÓD

Dekorując samochód także można popisać się pomysłowością. By ta inicjatywa nie kończyła się na wynajęciu specjalnego auta, można je także ozdobić różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Kwiaty, puszki, wstążki

Wciąż do najbardziej popularnych weselnych ozdób na samochód należą puszki, wstążki oraz kwiaty. Puszki przyczepia się z tyłu auta i są one dostępne w różnych kolorach i wzorach oraz mogą mieć ciekawe nadruki. Tak samo dużym zainteresowaniem ciągle cieszą się też wstęgi na maskę samochodu, które można udekorować kwiatami, koralikami, kokardami czy nawet balonami i innymi drobnymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno naklejki jak i tablice rejestracyjne można kupić w gotowych i spersonalizowanych formach. Można je zamówić z ciekawymi grafikami weselnymi, które wpiszą się w motyw przewodni uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje ślubne, które przystroją salę weselną, są kluczowym elementem, który trzeba wybrać, organizując wesele. Głównym priorytetem jest przystrojenie stołów, a później otoczenia i części wyznaczonej do tańca. Znaczącą rolę spełniają tu często kompozycje kwiatowe, jednak w bardziej nowoczesnych projektach, świetnie sprawdza się też aranżacja świateł scenicznych, które nadadzą niezwykłą atmosferę. Wszystko zależy od motywu przewodniego, jaki interesuje parę młodą.

Otoczenie

Dekoracja otoczenia zwykle bazuje na przewodnim motywie wesela. Inaczej będzie udekorowana z uwagi na miejsce uroczystości, inaczej w stosunku do pory roku i upodobań pary młodej. Wszystkie te elementy muszą wzajemnie współgrać tak, by stworzyć wyjątkowy klimat. W tym przypadku ważny jest dobór kwiatów, oświetlenia, ozdobnych materiałów oraz wszelkich wiszących dodatków np. girland, balonów, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z zazwyczaj unosi największą liczbę dekoracji ślubnych, dlatego przystrojenie go wymaga troski o szczegóły. Wśród najczęstszych dekoracji na stół są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Będą się tam też drobne podarunki dla gości, obrusy, i bieżniki, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są także śmieszne dodatki, jak na przykład menu, regulaminy wesela czy podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najpopularniejszą dekoracją ślubną są pokrowce, jakie można dopasować pod względem kolorów i wzorów. Ponadto jest wiele ofert ciekawych zawieszek, wstążek, kokard, drobnych girland, świateł oraz oczywiście kwiatów, do przystrojenia siedzeń dla pary młodej i dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, zwykle dostępna jest też księga gości na wyjątkowe życzenia oraz ankiety i plakaty, które staną się wzruszającą pamiątką. Natomiast fotobudka uświetni wesele, dzięki śmiesznym rekwizytom do zdjęć. Ofert z dekoracjami na wesele jest dużo i z pewnością każda z par znajdzie coś w swoim guście.

Dekoracje weselne Toruń

Komentarze są wyłączone.