Kostka brukowa toruń uslugi brukarskie - beton dekoracyjny
Układanie kostki Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera -domy na sprzedaż toruń
Kupujemy dom od developera
15 września, 2020
enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

System enova365 to nowatorski system ERP, dzięki któremu zarządzanie przedsiębiorstwem staje się przejrzyste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wyczerpujące zbiorczą bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do potrzeb każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która ma ugruntowaną pozycję na rynku polskim, dzięki przeszło 20 letniemu doświadczeniu w branży oraz innowacyjności używanych rozwiązań technologicznych.

Co oznacza ERP?
ERP ang. Enterprise Resource Planning to w pełni responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą stale, integrujących i ułatwiających rozporządzanie zasobów firmy. Dostosowany do rozmiaru działalności, dzięki możliwości selekcji modułów oraz podwyższenia ich ilości z uwagi na format potrzeb.

Jak system enova365 wpływa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP umożliwia wszechstronne kierowanie firmy, wspiera kierowanie biznesem oraz interpretację danych. Obejmuje wszelkie obszary działania, połączone z zarządzaniem księgowością, finansami, marketingiem, sprzedażą, zakupami, magazynem, produkcją, zapasami, projektami czy serwisem. Ułatwia dostęp pracowników do danych, a równocześnie pilnuje ich bezpieczeństwa, działając w zgodzie z polskimi przepisami prawnymi, dostosowuje się do wciąż przekształcanych przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system enova365?

System ERP enova365 sprawdzi się zarówno w przypadku dużych, średnich jak i małych firm. Bez względu na to, czy przedsiębiorstwo jest na wczesnym etapie rozwoju, czy cieszy się ugruntowaną pozycję na rynku, enova365 proponuje wygodne trzy podstawowe zestawy modułów – srebrny, złoty lub platynowy, które w razie konieczności można powiększyć o kolejne moduły. Dzięki temu system enova365 dostosowuje się do przedsiębiorstwa każdej wielkości.

W jaki sposób działa system ERP?

Choć moduły mogą pracować indywidualnie, taka sama baza danych dla każdego z nabytych modułów, dostarczana przez producenta enovy365, umożliwia udostępnianie informacji dostępnych dla wszystkich uprawnionych pracowników w każdym dziale firmy, gdy jest to niezbędne. Używanie systemu umożliwia wprowadzanie schematów systemów pracy, powierzanie obowiązków oraz wypełnianie zestawień i raportów. Działa: składując, przechowując i analizując dane, w taki sposób, by jak najlepiej udoskonalić krążenie informacji i uprościć wszelkie procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów ułatwia pracę, a mechanizacja czynności pozwala wyeliminować błędy ludzkie.

Dlaczego warto wybrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, oferującym usługę użytkowania systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest również dostępny online oraz w chmurze, dzięki czemu firma korzysta z plików tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Firma ma możliwość spotkania z autoryzowanym partnerem, który poleci moduły, jakie będą najbardziej przydatne dla firmy, a wraz z decyzją o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wytypowane moduły oraz organizuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla każdego z pracowników.

Sposoby licencjonowania

Zakup licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania oznacza, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim właścicielem licencji. Ponadto w koszt zakupu wlicza się roczną gwarancję. Licencja zezwala na stałe aktualizowanie systemu do kolejnych wersji. Taka forma usatysfakcjonuje tych, którzy wolą zakupy na własność albo pozyskali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament daje możliwość wynajęcia systemu do korzystania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ten wariant jest przeznaczony zwłaszcza dla małych i średnich firm z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to następna opcja usługowa. W cenie miesięcznej opłaty znajduje się wynajem modułów wspólnie z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki sposób licencjonowania zalecany jest dla firm, które nie chcą inwestowania w bazę IT.

Największe korzyści wdrożenia systemu enova365

Używając systemu enova365, przedsiębiorstwo zyskuje w głównej mierze wysokie bezpieczeństwo przechowywania danych. Funkcjonalność systemu rzutuje na efektywne gospodarowanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności oraz usunięcie ryzyka błędu. Ponadto przyspieszony wgląd do analiz biznesowych oraz innych informacji, umożliwia działanie na wysokim poziomie. Skalowalność systemu i możliwość rozbudowy pakietu oznacza, że system rośnie wraz z firmą, a wszystko to w ramach dogodnego abonamentu. Enova365 staje się najlepszym partnerem w biznesie.

autoryzowany partner enova

Komentarze są wyłączone.