Katalogowanie stron internetowych

Katalogowanie stron to praktyczny i niezawodny sposób na podbicie wyszukiwarek internetowych. Fundamentalny pakiet dodawania stron do katalogów startuje już od 100 zł. A wydajność? Wzrost rangi strony nawet o kilkanaście oczek w zwykłych wynikach wyszukiwania w Google.

Nasza agencja zespala praktyczne mechanizmy z klasycznymi strategiami pozycjonowania. Zapewniamy Tobie ofertę dodania odnośnika wysyłającego do witryny Twojej firmy do nawet 100 wartościowych katalogów seo. Proponujemy odpowiednie dla algorytmu wyszukiwarek teksty SEO z sporządzoną przez ekspertów bogatą ilością słów kluczowych. Nic więcej nie musisz robić, aby Twoja marka stała się rozpoznawalna w internecie. To świetna forma marketingu internetowego. To usługa SEO która wzbogaci Twoją firmę.

Katalogowanie z Topranking to:

  • Rodzina 100 moderowanych katalogów internetowych
  • Unikalne artykuły SEO
  • Kilka pakietów katalogowania w ofercie w różnych cenach
  • Pewność wzrostu pozycji strony w wyszukiwarkach
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa dla Twojej strony

Case study

Nie zamierzamy zabierać Ci czasu historiami o tym jaka wspaniała jest nasza oferta dodawania stron do katalogów. Zamiast tego skupimy się na opisaniu Tobie historii jednego z naszych Partnerów. Sam\a zdasz sobie sprawę z tego, że nie można nie skorzystać z oferty katalogowania stron w postaci, jaką przygotowaliśmy tylko dla takich Konsumentów jak Ty.

Pani Alicja jest właścicielką marki oferującej artykuły do włosów w Toruniu. Swoje wyroby sprzedaje w niewielkim salonie, oraz przez sklep online. Ma dość sporą konkurencję. Wbrew temu, po opublikowaniu w naszej grupie katalogów stron 40 artykułów SEO z odnośnikiem kierującym do sklepu internetowego, strona www Pani Alicji podskoczyła z 25 miejsca na 15. Kolejno po głębokiej optymalizacji strony internetowej sklepu i wprowadzeniu dodatkowych 20 artykułów SEO, strona internetowa wzrosła o następne kilka miejsc, trafiając do pierwszej dziesiątki naturalnych wyników wyszukiwania w Google. Wynik katalogowania bardzo miły. Tym bardziej, iż aktualnie Pani Alicja dociera z swoimi produktami do większej liczby Klientów, a dochody z sprzedaży ciągle rosną.

Taki jest wynik końcowy katalogowania seo. Niektóre mechanizmy wymagają jednak bardziej szczegółowego omówienia. Na przykład to dlaczego stawiamy na katalogowanie przy pomocy tekstów SEO. Według naszych ekspertów teksty SEO są najskuteczniejsze z tego względu, że skupiają dwa podstawowe czynniki pozycjonowania – wysoką ilość fraz kluczowych i wysokiej jakości link odsyłający. Każdy tekst SEO jest wyjątkowy. Nie powielamy contentu, bowiem może to wpłynąć na cofnięcie się pozycji strony, a nie jej wzrost. Każdy artykuł SEO to 5000 znaków. Policz ile przeróżnych fraz kluczowych odtwarzających oczekiwania użytkowników Google może zostać dodanych w takim tekście. Każdy tekst SEO to dodatkowo indywidualny, wysokiej jakości link zewnętrzny. A im więcej takich linków, tym wyższa pozycja Twojej strony w Google.

Jak możesz zauważyć katalogowanie stron to dość wygodna strategia reklamowa. A przy tym wcale nie taka kosztowna, jak mogłoby się wydawać. Nie odkładaj tego na jutro! Sprawdź prowadzone przez nas katalogi internetowe i zostań z naszą firmą na dłużej. Twoja strona www, analogicznie jak Pani Alicji, może trafić na pierwszą stronę bezpłatnych wyników wyszukiwania w Google.