Wynajem autobusów – jak zorganizować wyjazd służbowy

Kancelaria notarialna pieczątka notariusza
Kancelaria notarialna – jak działa i co nam oferuje?
21 stycznia, 2018
Strony WWW - Tworzenie stron i sklepow internetowych
Jak robić nowoczesne strony internetowe
30 grudnia, 2018
Hermes Wynajem autokarów przewozy autokarowe w kraju i za granice

Hermes Wynajem autokarów przewozy autokarowe w kraju i za granice

Planujesz wyjazd? Co warto przemyśleć przy wyborze przewoźnika?

Każda wycieczka zaczyna się od ważnej kwestii, jaką jest wynajem autokaru. Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy przewozowej ? Zachęcamy do przejrzenia artykułu!

SPRAWDŹ, CZY MOŻESZ KUPIĆ E-BILETY

Wielu przewoźników oferuje możliwość rezerwacji biletów on-line. Jest to bardzo wygodny sposób na organizację podróży. Bez wychodzenia z domu możesz zorganizować wycieczkę sobie i innym. Żeby to zrobić potrzebujesz tylko komputera lub tableta oraz dostępu do internetu. Po dokonaniu rezerwacji internetowej najczęściej otrzymujesz plik pdf, czyli e-bilet, który możesz wydrukować, lub pokazać kierowcy w wersji elektronicznej. E-bilet jest bardzo wygodny, ponieważ nie musisz go drukować.

Dużą zaletą rezerwacji biletów przez internet (szczególnie z wyprzedzeniem) jest możliwość zdobycia biletu w niższej cenie. Wiele firm oferujących wynajem autokarów organizuje promocje dla klientów, którzy dokonują rezerwacji on-line. Jeśli planujesz dłuższą podróż, koniecznie sprawdź, czy wybrany przewoźnik oferuje internetową sprzedaż biletów.

SPRAWDŹ AUTOKARY WYBRANEJ FIRMY

Przy planowaniu dalekiej podróży, istotnym aspektem będzie standard autokaru autobusu, w którym przyjdzie nam spędzić długie godziny. upewnić się, czy wybrany przez nas przewoźnik zagwarantuje nam komfortową podróż. Coraz więcej firm przewozowych udostępnia na swoich stronach internetowych zdjęcia wnętrz swoich busów i autokarów- warto się z nimi zapoznać! Zobacz czy siedzenia są regulowane, czy przestrzeń pod siedzeniami umożliwi ci wyprostowanie nóg. Jest to ważne szczególnie w razie trudnej podróży- będziesz mógł odpocząć , dzięki czemu podróż minie ci o wiele szybciej Nie ma nic gorszego, niż {długa podróż w niekomfortowych warunkach}

Kolejnym bardzo istotnym elementem wyposażenia każdego busa jest klimatyzacja. Sprawdź zatem, czy pojazdy przewoźnika są w nią wyposażone. Wielogodzinna podróż w upale lub marznięcie bez ogrzewania to także bardzo ważna kwestia każdej dalekiej podróży.

Kolejnym bardzo ważnym elementem wyposażenia jest wbudowana toaleta. Jest to element niezbędny szczególnie kiedy szukasz autokaru na wycieczkę szkolną. Dzięki autobusom z toaletą na pokładzie, zapewnisz uczestnikom wycieczki nieograniczony dostęp do łazienki, dzięki czemu unikniesz wielokrotnych postojów.

Jeżeli masz problemy z zaśnięciem podczas jazdy przed rezerwacją biletów dowiedz się, czy wybrany przez ciebie bus ma wbudowane gniazdka, lub telewizor. Dzięki wyposażeniu autokarów w gniazdka będziesz mógł także wykorzystać produktywnie czas i np. nadrobić zaległości w pracy oczywiście tylko wtedy, gdy nie zapomnisz zabrać ze sobą ładowarki!

SPRAWDŹ, Z KIM JEDZIESZ

Podróże, zwłaszcza te długie, bywają stresujące. Daleka droga dla wielu z nas nie należy do przyjemności. Dlatego przed drogą upewnij się, że kierowcy wybranej przez ciebie firmy transportowej zostali odpowiednio przeszkoleni. Zwróć uwagę, czy kierowcy zmieniają się podczas jazdy.. Warto wiedzieć, że kierowca, który prowadzi pojazd przez 4,5 godziny, jest zobowiązany do skorzystania z minimum 45 minut przerwy. Oczywiście nie musi on wykorzystać tej przerwy w trakcie jednego postoju: przerwa może być podzielona na krótsze pauzy.. Jeżeli podczas podróży zauważysz, że kierowca zbyt długo prowadzi pojazd i nie ma zmiennika, to znak, by nigdy więcej nie korzystać z usług danego przewoźnika. Sprawdź najlepiej jeszcze przed rezerwacją biletów, czy wybrana przez ciebie firma transportowa respektuje podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz czy jej kadra jest odpowiednio przeszkolona. Nawet jeśli jest duża różnica w cenie, a nie ma gwarancji, że wybrana przez nas firma transportowa zapewni nam bezpieczny przejazd, lepiej zainwestować w bilet trochę droższy i nie obawiać się czy, kierowca wiozący nas w daleką podróż nie będzie przysypiał za kierownicą ze zmęczenia. Pamiętaj, że twoje życie i zdrowie jest bezcenne.

ZANIM ZAREZERWUJESZ BILET, SPRAWDŹ OPINIE INNYCH

Przy wyborze przewoźnika warto sprawdzić, jak inni oceniają dane usługi Dzięki temu czy standard wybranego przewoźnika odpowiada temu, co przedstawia na swojej stronie internetowej. Pamiętaj, że warto korzystać z opinii innych użytkowników, żeby nie doznać zawodu i nie przepłacić.

Długa podróż często bywa stresująca, szczególnie dla osób, które nie przepadają za dalekimi wycieczkami. Kiedy znaleziona przez nas firma wynajmująca autokary okazuje się nie do końca trafnym wyborem, możemy zniszczyć sobie cały wyjazd, męcząc się przez długie godziny w niewygodnej podróży. Nasze porady mogą się wam wydać bardzo proste jednak czasami każdy z nas zapomina o najbardziej podstawowych sprawach. Wygodna i szybka podróż to najważniejsza sprawa w dalekiej podróży dlatego warto sprawdzić jak najwięcej konkurencyjnych ofert!

Więcej dowiesz się na Wynajem autobusów Toruń

Komentarze są wyłączone.