Wesele bez alkoholu – oczywiście ze znanym DJ-em

pozycjonowanie w toruniu pozycjonowanie stron i sklepów skuteczne pozycjonowanie
Wyprzedzanie konkurencji dzięki profesjonalnemu pozycjonowaniu stron
25 kwietnia, 2017
odzyskiwanie sms z telefonu odzyskiwanie danych toruń odzyskiwanie danych android
Profesjonalne odzyskiwanie SMS z telefonów
29 kwietnia, 2017
dj na wesele dj na wesela bydgoszcz wodzirej konferansjer

dj na wesele dj na wesela bydgoszcz wodzirej konferansjer

Ceremonia weselna jest wyróżniającą się ucztą rodzinną, jaka powinna na stałe pozostać w pamięci wszystkich uczestników imprezy. Doskonale by było w sytuacji, jeśliby budziła tylko dobre wspomnienia. Każda Młoda Para fantazjuje o idealnym, ładnym i fascynującym weselu. A mianowicie takim, na jakim wszyscy będą bardzo dobrze się bawić z przestrzeganiem zasad dobrego stylu oraz smakiem do do ostatnich chwil.

Wesele, na którym w ogóle nie ma alkoholu

Obecnie systematycznie napotykamy reklamy w Internecie upowszechniające wódkę, tytoń i papierosy elektroniczne oraz inne używki, np. kawę. Głównie młode osoby urządzając wesele zamierzają zaspokoić wszystkich, natomiast jedyną opcją mogącą spełnić ten cel jest alkohol. Kiedy go spożywamy wszystko jest poza nami i wcale nie dokuczają nam już niemiłe komentarze teścia, lament najmłodszych gości i swąd petów podnoszący się nad nimi (mimo że sami wcale nie palimy). DJ na wesele, wyszukane posiłki, różnego pokroju zabawy oraz dobra atmosfera – to wszystko w gruncie rzeczy wystarczy. Wstrzemięźliwość na takich zabawach zdarza się niezmiernie rzadko, ale od dłuższego czasu bardzo dużo małżeństw zaczęło promować wspomniany styl. Dlaczego? – z uwagi na małe dzieci, które w ogóle nie mogą postrzegać bliskich pod wpływem mocnych trunków, a z drugiej strony – jest to symptom dojrzałości oraz odpowiedzialności.

Mnóstwo osób, w zasadzie nie tylko wchodzących w skład Kościoła katolickiego, jest zdania: „fajna zabawa nie jest uzależniona od miary spożytego alkoholu” lub „zupełnie nie potrzeba trunków, by świetnie imprezować”. W przypadku wesel jest to o tyle dziwne, gdyż w naszym kraju owe okazje od pokoleń były sowicie zakrapiane. Pary, które zdecydowały się obecnie na wesele bez kropli alkoholu nieraz słyszały nieprzychylne docinki, rezygnację z uczestnictwa w zabawie lub słowa „jak to bez alkoholu?”. O ile wynajęcie zawodowego wodzireja na wesele wcale nie jest niczym osobliwym, to brak napojów wysokoprocentowych – owszem.

DJ na weselu bezalkoholowym

Wymarzone przyjęcie to wyczynowy DJ na wesele z Bydgoszczy oraz melodia przystosowana do gustów zaproszonych osób. To oczywiście on planuje harmonogram uroczystości i wymyśla przeróżne atrakcje. Na przyjęciu bez alkoholu jest naprawdę niezbędny. Profesjonalny DJ to obietnica wspaniałej imprezy nawet przez dwa lub trzy dni (z poprawinami). Jakie są jego podstawowe obowiązki? Prócz tego, iż jest odpowiedzialny za skomponowaną muzykę, to każde widowisko musi być przez niego dosyć wcześnie oznajmione oraz pociągnięte. Każdy przybyły gość ma się doskonale bawić, chociażby ten wyjątkowo niepewny. Praca wodzireja zaczyna się powszechnie od wyznaczenia gościom ich siedzeń, a następnie – jednocześnie z kolejnymi zdarzeniami – solidarnie podśpiewuje z uczestnikami, uczy ich tańca, prowadzi przeróżnego rodzaju animacje. Wszystko to przeprowadza w sposób komediowy, ale wcale nie żenujący. Wodzirej musi obowiązkowo być „duszą towarzystwa”, zwłaszcza na zabawach bez napojów z alkoholem. Trzeźwi uczestnicy dużo więcej wymagają i to przez dłuższy czas w przyrównaniu do tych, którzy prędko na wstępie zabawy są pod wpływem alkoholu.

DJ na wszystkie okazje

Bez napojów z alkoholem ma szansę odbyć się sporo innych uroczystości, np. wieczory kawalerskie, imieniny, rocznice ślubu. Zamiast wydawać pieniądze na wódkę, białe wino oraz szampana, możemy wykazać się nieco lepszą błyskotliwością. Wieczór panieński czasami może trwać choćby parę dni, zaś w trakcie zabawy Panna Młoda jest uczona do wykonywania roli doskonałej partnerki. Taka sytuacja odnosi się do wieczorów kawalerskich, podczas jakich nie muszą świętować prawie nagie tancerki. Zabawy i spotkania bez napojów wysokoprocentowych są znakomitą alternatywą zwłaszcza dla tych planowanych w klasycznym charakterze. Nieraz Mężowie wspominają, że zamierzają bawić się doskonale w czasie ceremonii, natomiast nie tylko dzień później chwalić się przyjaciołom ile maksymalnie udało im się wypić. Napój wysokoprocentowy jest stosowany zwłaszcza do tego, ażeby „zasłaniać” istotne sprawy, przykładowo brak doświadczania radości z imprezy, przywiązania do rodziny (albo ogólnie kontaktów społecznych) lub nieprzyjaznego widzenia egzotycznej kultury. Nierzadko ludzie wcale nie chcą stawać na ślubnym kobiercu, bowiem nie mają zasobów finansowych na wódkę oraz w praktyce nie poznają głębszego sensu owego wydarzenia. Absolutnie nie chodzi tu oczywiście wyłącznie o napoje wysokoprocentowe, ponieważ kosztów związanych ceremonią ślubu i weselem jest znacznie więcej.

Zaślubiny, narodziny dziecka oraz pozostałe familijne imprezy bez żadnych trunków nie różnią się właściwie niczym od owych klasycznych. W wyznaczonym miejscu gra wybitny DJ, na twarzy uczestników imprezy dominują uśmiechy, Młoda Para tańczy w chmurach, rodzice jednej i drugiej strony trwają poruszeni. W sumie nie ma otumaniającego alkoholu, przez jaki nierzadko owe miłe chwile uciekają w zapomnienie i zastępuje je zawziętość, brak empatii, arogancja oraz awantury zaproszonych gości.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, wejdź tu – DJ Bydgoszcz

Komentarze są wyłączone.