Wynajem telebimów na duże imprezy

zakręcarki zalkin maszyny zakręcające zakręcarki butelek
Nowoczesne maszyny zakręcające, czyli zakręcarki firmy Zalkin
21 kwietnia, 2017
filmy reklamowe z drona spoty reklamowe z drona filmowanie dronem w toruniu
Usługi filmowania dronem
21 kwietnia, 2017
wynajem telebimu cena telebimy wynajem telebim

wynajem telebimu cena telebimy wynajem telebim

Aby spełnić oczekiwania uczestników, trzeba koniecznie wynająć telebim

Dziś każda większa impreza powinna posiadać właściwą oprawę wizualną i dźwiękową. Rejony, gdzie najważniejsze są: obraz, brzmienie i oświetlenie, niewątpliwie powinniśmy wprowadzić innowacyjne – i naturalnie dobrej klasy – urządzenia transmisyjne. Specjalizacja rozrywkowa jest dziedziną niezwykle wymagającą, bo każdy poszczególny koncert lub widowisko sportowe powinno spełnić wymagania większości widzów. Każdorazowo wyczekują oni na fantastyczne przedstawienie bez zbytnich zakłóceń.

Telebimy to obecnie bardzo nowatorskie oraz bezawaryjne urządzenia, dzięki którym mamy możliwość podczas imprezy publicznej emitować najprzeróżniejsze materiały, m. in. treści promocyjne patronów. Tego pokroju wyświetlacze ledowe używa się jako scenerię spotkań handlowych, na wybiegach dla modelek, naradach i kiermaszach. Zazwyczaj można je ujrzeć w centrach handlowych, na wystawach oraz pomieszczeniach sportowych. Mają możliwość spełniać funkcję główną (naturalnie jak na imprezach muzycznych) bądź jako otoczenie (przykładowo w wypadku meczy hokeja na lodzie). Odmiennym chwytem na zastosowanie ekranów ledowych jest rozmieszczenie ich w sferze wielkomiejskiej na potrzeby emitowania materiałów promocyjnych albo klasycznych wiadomości, m. in. warunków meteorologicznych.

Musimy tutaj zwrócić uwagę na to, iż w zasadzie nie trzeba inwestować odłożonych środków finansowych w tak drogi „dobytek marketingowy”. Od jakiegoś czasu nawet potężne korporacje korzystają z wynajmu telebimów, ponieważ – niemal zawsze w pakiecie – otrzymują ekipę techniczną, m. in. do zamontowania wszystkich podzespołów przed imprezą albo jego zdjęcie szybko po nim. Za sprawą mobilnej budowy wyświetlacze można w wygodny sposób przewieźć, w takie miejsca, w jakich są akurat niezbędne. Przeważająca część przedsiębiorstw, które solidnie zajmują się stawianiem takich wyświetlaczy, potrafią skończyć tę czynność w niemal godzinę. Można również łatwo ustawić kąt nachylenia telebimu, jak również przesuwać nim naokoło własnej podstawy.

Wynajem telebimu na konferencje, koncerty i wydarzenia sportowe

Telebim do wynajęcia – gdyż takim sformułowaniem zazwyczaj w sieci prezentuje się wyświetlacze ledowe, które wydzierżawiają różne przedsiębiorstwa – świetnie spełnią oczekiwania na naradach. Niejednokrotnie przekaz nie jest w stanie „dolecieć” do wszystkich gości (niemożliwe jest zebranie ich w głównym miejscu), a wyświetlacze ledowe efektywnie likwidują wymieniony problem. Ponadto wszyscy obserwatorzy mają możliwość aktywnie brać udział w konwersacji, czyli na żywo prosić o wyjaśnienia.

Występy oraz biesiady plenerowe, przykładowo imprezy artystyczne, to kolejne imprezy, na jakich powinny na pewno być zamontowane wyświetlacze ledowe. Transmisja musi „dolecieć” do co najmniej kilkuset odbiorców oraz nie musi być skumulowany w jakimś konkretnym obszarze. Nierzadko prócz indywidualnego głównego telebimu zakłada się parę kolejnych w różnych rejonach miasta, które gromadzą dodatkowych widzów. Niekiedy owym zdarzeniem będzie noc kabaretowa, zaś czasami popis znanego zespołu. W przypadku kabaretów owszem mogą spełnić swoją rolę dwa telebimy, na jakich będą koncentrować się odbiorcy z najodleglejszych rejonów. Jeśli chodzi o koncerty uzasadniona jest fachowa oprawa, która polega na umieszczeniu najwyższej jakości sprzętu akustycznego, oświetlenia, efektów scenicznych (np. skoncentrowanych świateł laserów).

Gdzie jeszcze można wykorzystać telebimy?

Wyświetlacze diodowe są znakomitym wyjściem nie tylko na wielkie wydarzenia sceniczne, które obejmują setki bądź tysiące uczestników. Widzi się je codziennie, przykładowo w restauracjach lub w miejskich ogródkach letnich. Te osoby, jakie z dowolnego powodu nie mają możliwości być w nowym miasteczku na zaskakującym spotkaniu sportowym, mogą bezproblemowo ulokować się w tzw. „strefie kibica” i spozierać na relację z pojedynku ulubionej drużyny. Odbiorcy mogą więc liczyć na najznakomitszą rozdzielczość emitowanego obrazu oraz wyjątkowe emocje. Zazwyczaj firmy, jakie dzierżawią powyższe telebimy, zapewniają także krytą arenę, ławostoły, wyżywienie dla gości i mnóstwo dodatkowych niespodzianek.

Jaka jest cena wynajęcia telebimu?

Jeśli pragniemy zakupić telebim, wówczas cena będzie chwiać się w granicach od 12 tys. do 70 tys. złotych. Dobrej jakości, spore telebimy będą miały wartość od 50.000 zł w górę. Z całą pewnością lepiej kalkuluje się wydzierżawić telebim (szczególnie, w przypadku kiedy wydarzenie będzie posiadało charakter niepowtarzalny). Zaraz po wprowadzeniu w Google, przykładowo wyrazów „telebim wynajem”, możemy stwierdzić, że stawki „dzierżawy” telebimu w rodzaju sportowym zaczynają się w przybliżeniu od kilkudziesięciu złotych za dzień. Wszystko w sumie jest zależne od przeglądanej propozycji (oraz liczebności pożyczonych telebimów ledowych), jak i rozmiaru obsługi dopasowanej firmy.

Jeśli pochłonął Cię ów artykuł i planujesz dowiedzieć się dużo więcej o scenerii audio-wizualnej na rozmaite wydarzenia, kliknij w link obok – Telebim do wynajęcia – a za pewne przyuważysz to, czego dokładnie wyszukujesz.

Komentarze są wyłączone.