Wynajem czy zakup ekranu LED?

agencja reklamowa projektowanie stron www pozycjonowanie toruń
Dobra strona internetowa jest wizytówką firmy
13 kwietnia, 2017
adwokat toruń zrzeczenie się spadku podstawy dziedziczenia
Okiem prawnika – dziedziczenie spadku
18 kwietnia, 2017
Wynajem ekranów LED wynajem telebimów obsługa techniczna imprez

Wynajem ekranów LED wynajem telebimów obsługa techniczna imprez

Wyświetlacze diodowe od kilku lat są solidnym motywem mieszczańskiej architektoniki. Obszary, w jakich są postawione, nabierają kompletnie odmiennego charakteru. Są częściej zwiedzane, zaś treści promocyjne dużo łatwiej są zapamiętywane przez hipotetycznych Kontrahentów. Technologia LED z pewnością ma mnóstwo walorów, tymczasem absolutnie nie kwalifikuje się do najtańszych. Czynniki meteorologiczne nie mają wpływu w żaden sposób na jasność ekranu LED, ani na sposób emitowania poprzez niego obrazów. Poniektóre są naprawdę bardzo jasne, iż można się im przyglądać z odległości kilkunastu metrów. Dodatkowo nasłonecznienie w ogóle nie stanowi istotniejszego problemu – reklamy są świetnie widoczne. Dzięki zastosowaniu ochrony IP 65 ekrany LED dobrze funkcjonują podczas zawiei, gradu bądź burzy. Obecnie są stosowane jako sztandarowy zabieg do dostarczania wielorakich informacji, przykładowo materiałów promocyjnych kursów walut lub rezultatów sportowych. Jako praktyczne narzędzie marketingowe wyświetlacze diodowe stały się wręcz niezbędne.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie lub wynajmie ekranu LED?

Reklama jest dźwignią handlu – to kwestia oczywista. By podwyższyć sprzedaż, m. in. rozwinąć grono oddanych Klientów i przyciągnąć nowych, należy bezwzględnie wybrać sposób promocji. Instytucje, które mogą stracić więcej pieniędzy, będą wprowadzały spoty marketingowe na dużych ekranach LED lub promować swoje produkty w TV. W jaki sposób naprawdę prezentuje się rzecz z telebimami? Czy wynajem ekranów jest istotnie taki zyskowny? W jaki sposób ma się rzecz z ekranami LED z perspektywy technicznej? Co zrobić, by po długim okresie (przykładowo po kilku latach) prezentował się jak nowy? Krótko mówiąc nie ma możliwości pokrótce odpowiedzieć na wszystkie pytania, bowiem pewne kwestie znają tylko osoby świetnie znające branżę.

Przewidując zakup lub najem ekranów LED, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka charakterystycznych spraw, jakie mają kolosalny wpływ na jego działanie po długim czasie. Nie chodzi jedynie o stawkę i jakość, na jakie z początku zwracają uwagę nabywcy.

Jakość diod, z jakich został skonstruowany telebim

Ów czynnik decyduje o żywotności ekranu, jego intensywności oraz… kosztowności. Ekrany LED niewiarygodnie tanie są zwykle skonstruowane z chińskich diod, które posiadają wysoce słabą jasność i mogą przysparzać sporo kłopotów podczas konserwacji. Oprócz tego niejednokrotnie widać nierówny koloryt wyświetlacza, jakie są zwyczajnie różnicą temperatur, która występuje w diodach o wielorakich odcieniach. Dużo bardziej przychodowy jest teraz wynajem ekranów LED, które są wykonywane w Tajwanie. Ogólnie rzecz ujmując nie oszukujmy się jednak – najlepsze wyświetlacze diodowe są wytwarzane w Stanach i Japonii.

System przytwierdzania pojedynczych diod

Istotne jest również to, czy są przytwierdzane manualnie czy maszynowo. Jeżeli chodzi o diody montowane manualnie, trzeba mieć na względzie to, że jednostkowe diody mają możliwość ulec uszkodzeniu oraz będą zanikać. W efekcie na telebimie będą obserwowalne nieoświetlone punkciki, a naprawa również nie kwalifikuje się do najłatwiejszych. Diody mocowane maszynowo mówiąc w skrócie nie sprawią nam tych kłopotów.

Jasność ekranu LED

Bynajmniej nie może być uzależniona od czynników zewnętrznych, np. ciepłoty powietrza czy światła. Wyrazistość w stopniu 5.000-7.000 cd wystarczy, żeby móc pokazywać spoty w dowolnych warunkach, chociażby podczas obfitych śniegów.

Oprogramowanie do ekranu LED

Powinniśmy obowiązkowo zwrócić uwagę na oprogramowanie, z wykorzystaniem jakiego będzie można nanosić poprawki na telebimie, a konkretniej prezentować nowe materiały promocyjne, łączyć je w konkretnej sekwencji etc. Doskonale by było, jeśliby ekranem LED można było manewrować zdalnie (a więc poprzez Internet). Jednym z najlepszych programów jest niewątpliwie Screen Show firmy Revolution-Tech. Mamy szansę przy jego użyciu organizować naprawdę rozbudowane połączenia spotów, a to zarówno dla firmy podnajmującej telebim, a także dla najemcy, jest niezmiernie istotne.

Czy opłaca się inwestować w telebimy?

Całokształt zależy od tego, w jakiej lokalizacji będzie zainstalowany, jakiej będzie szerokości i klasy. Jeśli wynajmiemy chiński telebim, wówczas z całą pewnością trzeba mieć na względzie to, że będzie potrzebować wielu napraw, natomiast w przyszłości – nakładów finansowych. Telebim posiada istotną przewagę nad kolejnymi wewnętrznymi przekaźnikami reklamy, np. billboardami. Inna jest najzwyczajniej w świecie czytelność obrazu. Konsumenci bardziej kierują uwagę na dynamiczne reklamy, które zajmują porównywalnie jak obrazy w kinie. Dla pewnych osób opłata wynajęcia telebimu na pewno jest opłatą zaporową, a na zamontowanie ekranu LED powinniśmy posiadać określone uprawnienie (w ogóle nie można zamontować takiego mocnego obiektu „obojętnie gdzie”). Dobrze jest pamiętać, że wyświetlacze LED nie mogą być mocowane równolegle do jezdni, bo oślepiają kierowców – są zatem traktowane troszeczkę jak zagrożenie. Należałoby jednak kupić lub wynająć właściwej jakości ekran LED, bowiem Nabywcy w opisanym przypadku lepiej zapamiętują reklamy. Zaś przedsiębiorstwa chętniej płacą za emisję reklam, ponieważ przedkłada się to na sprzedaż.

Jeżeli jesteś zaintrygowany przedstawioną odmianą promocji, wejdź w odsyłacz znajdujący się w tym miejscu – Wynajem ekranów LED

Komentarze są wyłączone.