Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

toruńska kancelaria notarialna dobry notariusz pomoc notarialna
W jakich sprawach pomaga notariusz?
6 kwietnia, 2017
prawnik Toruń obowiązek alimentacyjny kancelaria
Kto może żądać alimentów? Porady adwokata
7 kwietnia, 2017
Płaski brzuch odchudzanie toruń modelowanie ciała zabiegi

Płaski brzuch odchudzanie toruń modelowanie ciała zabiegi

Co zrobić, by mieć płaski brzuch?

Wymodelowany brzuch to fantazja sporej liczby osób – zarówno kobiet, jak i panów. Rewelacyjnie by było w przypadku, gdyby był bosko umięśniony oraz nieco atletyczny (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch jest tą częścią ciała, która jest dla nas epicentrum w czasie ćwiczenia oraz przy stosowaniu rozlicznych diet. Te osoby, które sporo poświęcają uwagi własnej kondycji, potrafią chwalić się kolegom i koleżankom ślicznym, szczupłym brzuszkiem i „dostojnie” chadzają po plaży bądź relaksują się na leżakach nad jeziorem. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem brzuch jest tą sferą ciała, która fascynuje płeć przeciwną. Możemy jednakże spostrzec takie osoby, jakim wcale nie zależy na przesadzonym negliżu i w zasadzie nie ukazują tak często płaskiego brzuszka. Nad formą musimy pracować – nie ma co się oszukiwać.

Jeśli myślimy, że będziemy leniuchować po południu na sofie zamiast wędrować na aqua-aerobik czy ćwiczyć z trenerem, to na pewno wcale nie urzeczywistnimy owego pragnienia. Zamiast koronkowego bikini bądź spodenek, nie będziemy mieli wyboru i będziemy musieli nosić okropne kostiumy, tankini z szortami lub spodenki oraz koszulkę. Każdy mówi: musisz wszystko sobie zaplanować, zadowalające efekty przyniesie prawidłowa dieta i dużo ruchu. Lecz czy rzeczywiście? Czy jest to doprawdy takie proste, jak mawiają przyjaciele? Czy wystarczy dieta mieszcząca w sobie warzywa oraz owoce, trochę ćwiczeń i co ważne – brzuszków, żeby można było pochwalić się pięknym brzuchem? Otóż niekoniecznie. Odchudzanie ogólnie rzecz ujmując nie opiera się wyłącznie na tych banalnych rzeczach, ale ponadto na genetyce, a więc tendencjach biologicznych.

Czy można pozbyć się nieestetycznych fałdek z brzucha za pomocą brzuszków?

Mówiąc w skrócie nie można pozbyć się tkanki lipidowej jedynie w jakimś obszarze, potrzebny jest kompletny wysiłek wszystkich partii ludzkiego ciała. Tłuszcz odkładany przez nasz organizm spala się symetrycznie, innymi słowy – w jakiejkolwiek części ciała harmonijnie do ilości komórek lipidowych. Odchudzanie przebiega wielostronnie, dotyczy całego ciała, zaś reklamy w Internecie, które mówią inaczej, najzwyczajniej w świecie kłamią. Istotną rolę odgrywa tu genetyka, gdyż niektóre osoby posiadają poważniejsze skłonności do gromadzenia tkanki tłuszczowej wyłącznie przez to, iż ich przodkowie oraz inne osoby z rodziny, także miały z tym poważny dylemat. W trakcie robienia wyłącznie pojedynczych brzuszków z pewnością absolutnie nie usuniemy nieestetycznych fałdek, gdyż w tymże momencie będziemy zużywać za małą ilość energii. Brzuszki utwardzają mięśnie w niepokojącej nas partii i po czasie niekiedy może się okazać, że posiadamy tam o wiele więcej centymetrów aniżeli przewidywaliśmy. Bicepsy są coraz silniejsze (wytworzy się nam bezpieczne wsparcie), tymczasem tłuszcz pozostanie.

Alternatywne sposoby na pozbycie się tłuszczyku z brzucha

Oprócz ustabilizowanej diety i treningu globalnego (więc treningów działających w interesie całego ciała, a nie tylko określonej części), możemy skorzystać z fachowego odchudzania w studiu modelowania sylwetki. Mówiąc w skrócie nie chodzi tutaj jednak o to, żeby przez 24 godziny chodzić na masaże jakimiś tajemniczymi urządzeniami…i darować sobie obydwie czynności wyszczególnione wcześniej. Wszystko musi koniecznie być ze sobą powiązane – dieta, siłownia i zabiegi kosmetyczne, które wygładzą naskórek, zredukują cellulit, poprawią fałdki w obszarach, na jakie dieta oraz ćwiczenia fizyczne absolutnie nie są w stanie nic zaradzić.

Ostatnimi czasy takim interesującym sposobem na płaski brzuch jest przykładowo liposukcja bez skalpela przy pomocy maszyny Med 2 Contour Medical. Za jego sprawą możemy efektywnie usunąć oporny tłuszczyk z kluczowych obszarów, np. po wewnętrznej części ramion. Chodzi tutaj krótko mówiąc nie tylko o nadzwyczajne odchudzenie po pojedynczym zabiegu, ale także pozbycie się miejscowej tkanki lipidowej. Wyjątkowa głowica zasysa w regularnych odstępach fałdy skóry, zaś ultradźwięki rozdzielają komórki lipidowe. Są one w dalszej kolejności wyrzucane z organizmu poprzez limfę, a później – przez wątrobę. Można również zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który koryguje wygląd skóry, jej napięcie, modeluje figurę, likwiduje cellulit oraz ogranicza miejscową tkankę lipidową. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus działa bynajmniej nie tylko na komórki tłuszczowe, ale również na mięśnie. A precyzyjnie: aktywizuje skórę właściwą, tkankę wewnątrz oraz bicepsy, żeby błyskawicznie i sprawnie wymodelować ciało. Tłuszczyk przybiera formę płynną, ponieważ wpływają na niego promienie radiowe. Natomiast to wpływa na to, iż nasza skóra i muskuły są intensywnie nagrzane. Takim urządzeniem mamy możliwość także zmniejszać intensywność zmarszczek wokoło oczu i ust, jak i podnosić owal twarzy. Bardzo dużo osób decyduje się także na nowości zabiegowe z zastosowaniem endermologii, np. na lipomasaż. To najprawdopodobniej najciekawsza propozycja, bowiem należy ubrać specjalny kostium, natomiast kosmetolog przeprowadza zabieg zasysającą głowicą, która „jeździ się” po tym ubiorze.

Jeśli zainteresował Cię ów tekst, wypatrujesz skutecznego sposobu na pozbycie się opornej tkanki tłuszczowej nie tylko na brzuchu, to wejdź w odsyłacz z boku – Odchudzanie Toruń – a może wynajdziesz akurat to czego poszukujesz.

Komentarze są wyłączone.