Zaplecze SEO

Jeżeli szukasz najefektywniejszej techniki marketingowej, zaplecze SEO to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Jest to szereg praktycznych, indywidualnie zaprojektowanych i niezwykle pożytecznych stron zapleczowych, czyli stron internetowych promujących Twoją markę i podnoszących pozycję Twojej strony w Google jednorazowo. Zaplecze SEO to metoda marketingowa, która po pierwsze korzystnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy, a po drugie rozwinie jej popularność w Sieci. Najzwyczajniej w świecie szersza rozpoznawalność marki, pełniejsze zyski i wyższa liczba Klientów. Jedna oferta, a tyle możliwości.

Firma Topranking tworzy profesjonalne zaplecze SEO dla kontrahentów reprezentujących różne branże biznesu. Blogi internetowe, fora dyskusyjne, strony poradnikowe, czy strony z ofertą – Twoje strony zapleczowe mogą przybierać każdą strukturę. My stawiamy na spersonalizowane rozwiązania, autentyczne treści i wysoką wydajność zaplecza SEO. W końcu mamy świadomość tego, że szereg kilku stron zapleczowych mocno pracuje na sukces Twojej pozycjonowanej witryny.

Zaplecze SEO budowane przez Topranking to:

  • Rozmaite struktury stron pozycjonerskich
  • Odmienna adresacja IP każdej strony branżowej
  • Wysoka siła linków zewnętrznych
  • Sposobność zarabiania na stronach zapleczowych (sprzedaż linków seo, programy partnerskie, lub korzystanie z reklam adsense i adtitle)
  • Spersonalizowany design
  • Profesjonalne artykuły SEO z ogromną ilością słów kluczowych

Przejdźmy jednak do prawdziwych przypadków. Opiszemy Tobie historię Ci o pewnym zapleczu SEO, które stworzyliśmy dla jednego z naszych Kontrahentów – firmy zajmującej się handlem akcesoriów do samochodu. Pokażemy Ci jak budujemy zaplecze do pozycjonowania i jakie są efekty postawienia stron zapleczowych.

Dla naszego Partnera nabyliśmy 3 domeny i przyłączyliśmy je do określonego hostingu. hostingu. Każdy z adresów www stron posiadał słowa kluczowe zgodne z dziedziną, w której Klient się specjalizuje. Strony zapleczowe posiadały odmienną adresację IP, co jest niezmiernie kluczowe przy linkowaniu.

Następnym zadaniem było zaplanowanie designu każdej strony pozycjonerskiej. Strony zapleczowe zostały zainstalowane na platformie Wordpress, po czym na każdej umieściliśmy unikatowe treści z optymalną ilością słów kluczowych. Dwie strony zapleczowe zostały zbudowane w formie poradnika, a jedna przedstawiała określone produkty, które firma naszego Klienta ma w swojej ofercie.

Kolejno zoptymalizowaliśmy każdą z stron i rozpoczęliśmy proces linkowania. Dla wszystkich stron zapleczowych założyliśmy także indywidualny profil w mediach społecznościowych, gdzie raz na tydzień dodajemy nowe wzmianki o nowościach w branży samochodowej.

Zaplecze SEO po około 3 miesiącach zaczęło generować ruch. Zainteresowani konsumenci zaczęli korzystać z produktów firmy naszego Partnera, co było kluczowym celem całkowitego procesu budowania zaplecza SEO. Dodatkowo pozycja strony głównej naszego Klienta wzrosła, trafiając ostatecznie do pierwszej dziesiątki bezpłatnych wyników wyszukiwania dla lokalizacji Toruń.

W rzeczy samej! Zaplecze SEO może znacząco wpłynąć na rozpoznawalność Twojej marki. I tak, strony zapleczowe mogą być dodatkowym źródłem dochodu. Skorzystaj z naszej rzetelnie opracowanej propozycji i zacznij promować swoją działalność w Internecie.