Wynajem Autokarów – koszt najmu

Kursy jezykowe do certyfikatu z angielskiego toruń, ANGIELSKI TORUŃ
Certyfikaty i egzaminy językowe z Angielskiego – Jaki wybrać
7 maja, 2019
Ortodonta - aparat ortodontyczny Toruń cena - Ortodoncja
Klinika ortodontyczna
4 sierpnia, 2019
przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Współcześnie autokary wyróżniają się wysoką klasą, w stosunku do potrzeb klientów. Nowoczesne autokary wyposażone są w wiele udogodnień wpływających na wygodę podróży.

Standardem nowoczesnych autokarów są ergonomiczne fotele, klimatyzacja i toaleta. W wielu przypadkach dostępny jest również barek oraz telewizor. Co raz częściej są też indywidualne oświetlenie i nawiewy powietrza, gniazdko, port USB oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują przede wszystkim wycieczki krajowe oraz zagraniczne. Szczególnie w przypadku tras zagranicznych trzeba liczyć się z wielogodzinną jazdą, z tego powodu autokary przystosowuje się z myślą o pasażerach. Autokary w Polsce mają doskonałe dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursy po Europie wschodniej oraz zachodniej. Dalekie trasy wymagają postojów. Dzięki nim podróżujący mogą na moment rozprostować nogi, wyjść, zaczerpnąć powietrza, udać się do toalety albo zjeść.

Aby zapewnić absolutny komfort w autokarze możliwa jest obecność pilota, który zadba o pasażerów, a w trakcie podróży opowie historie na temat mijanych miejsc.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki krajowe czy zagraniczne to nie jedyne przeznaczenie autokarów. Przewoźnicy oferują wynajem autokaru na specjalną okazję. Jest to doskonałe rozwiązanie w potrzebie przewiezienia większej liczby osób. Wynajem spełni oczekiwania w przypadku imprez zorganizowanych, do których należą wesela, czy wyjazdy rekreacyjne. Dużym zainteresowaniem cieszą się również przy planowaniu wyjazdów służbowych. Wynajem autokaru to również dobry transport wycieczek szkolnych, na kolonie oraz na zawody sporotowe.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszym aspektem, na który stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Każdego roku utrzymuje się dbałość o stan techniczny, pojazdów oraz planuje się inwestycje zakupu nowej floty autokarów. Korzystanie ze stosunkowo nowych pojazdów gwarantuje przyjemność podróżowania.

Ważną zaletą jest to, że wynajem autokaru, to również wynajem kierowcy. Każdy z nich jest odpowiednio wykwalifikowanym pracownikiem, a ich kompetencje popierają regularne testy. Istotne są też wykonywane badania zdrowotne, dopuszczające do wykonywania pracy. Selekcję odpowiedniej załogi nazdoruje wyznaczony kierownik transportu. Daje to możliwość obsługi klientów na najwyższym poziomie, a wynajem autokaru, łączył się z wysoką klasą.

Żeby wyjazd przebiegał sprawnie i bezpiecznie autokary mają wytyczoną przepisami liczbę kierowców. W trakcie wymagających tras, kierowcy się wymieniają i dbają o własny wypoczynek, by móc odpowiedzialnie kierować pojazdem. Doświadczenie kierowców przekłada się na świetną orientację w terenie i znajomość zamiennych tras, co wpływa na bezproblemową podróżą.

Obecna technologia wpływa na większą dostępność. Nie opiera się już tylko na kupowaniu biletu, czy wynajmu autokaru online, ale również śledzenia autokarów dzięki GPS. To także jest elementem poprawy bezpieczeństwa.

JAK DOBRZE WBRAĆ AUTOKAR

?

Wybór autokaru powinien zależeć od specyfiki wyjazdu, jego długości i liczby osób. Najprostszym przelicznikiem jest ilość miejsc. W przypadku autokarów wysokopokładowych ich ilość średnio wynosi od 36 do 64 miejsc. Autokar niskopokładowy zmieści od 16 do 32 siedzeń. Możliwy jest także wynajem busów na wyjazdy z liczbą do 10 pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 72 do nawet 94 miejsc) jeżdżą zwykle w dalekie trasy.

Dobrze też poznać stan techniczny wynajmowanego autokaru. Dokumenty związane z dopuszczeniem autobusu do jazdy, są ogólnodostępne. Warto też rozeznać się, czy ma wszelkie potrzebne elementy wyposażenia na przykład apteczkę i gaśnicę.

Przydatne okażą się także opinie wcześniejszych klientów, zamieszczane w internecie.

KOSZTY WYNAJĘCIA AUTOKARU

Tak jak w przypadku doboru autokaru, koszt za wynajem oparty jest o kilka czynników. Do wielkości autokaru trzeba dołączyć takie składniki jak ilość kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z uwzględnieniem punktów noclegowych oraz czas pracy kierowcy. Trzeba pamiętać o zaplanowaniu mniejszych wydatków jak płatne parkingi czy opłaty za autostrady. Naturalnie można też liczyć na rabaty. W biznesie turystycznym najtańsze oferty dotyczą wyjazdów planowanych z wyprzedzeniem. Szybka rezerwacja pomaga lepiej zaplanować podróż. Na promocje mogą też liczyć stali klienci. Wielokrotne korzystanie z usług tych samych firm, wpływa na możliwość negocjacji cen.

Wynajem autokarów Toruń

Komentarze są wyłączone.